• Lider olabilmek için, öncelikle kendi hayatının lideri olmalısın!

Neden Farklıyız

Gerçek Deneyim

Öğrenmenin işitsel, görsel ve deneyimleyerek olduğunu bildiğimizden, tüm süreci her üç alana da dokunacak şekilde tasarlıyoruz.

Gerek kurumsal gerekse aile hayatımızdaki gerçek gözlem, eğitim ve öğrenimlerden yola çıkarak hazırlanan eğitim portföyümüz ve kuruma, gruba uygun tasarımlarla hizmet veriyoruz.

İkigai

Hayat amacımız bireyi ve dolayısyla toplumu geliştirmeye katkı sağlamak.

Değişime uyum ?

Değişim de değişiyor, hızlı değişen dünyamıza ayak uydurarak tamamen kendi birikimiz olan eğitim içeriklerini her öğrenme ile güncelliyor ve güne uyarlıyoruz.

Biz tüm temellerin ailede atıldığını kendi çocuklarımızı yetiştirirken gözlemledik. Gözlemlerimizle kendimizi geliştirdik ve tüm yatırımlarımızın kurumsal hayatımıza etkisini fark ettik.

Bu gözlemler ve kurumsal hayat tecrübemiz ve koçluklarımızı birleştirdiğimizde ortaya geniş bir yelpazede hizmet sahaları çıktı.

İçeriklerimizin özünü kişinin kendi davranışlarında neyi neden yapıyor? Hangi kök inanç ve değerlerle davranıyor noktasından temellendiriyoruz. Bu sebeple gerek Ailede İletişim gerekse Dijital Dönüşüm Döneminde Liderlik konusunda bir portföye sahibiz. İnancımız; kişi neyi neden yaptığı konusunda net ise özgün liderliğini hem aile, hem sosyal hem de kurumsal hayatına entegre edebilir.

Dijital çağın değişen dinamikleri ve ihtiyaçları için,

Liderlik

Karar Verme

Takım Çalışması

Bireysel Gelişim

odaklı eğitim ve danışmanlık programlarımız ile size ve çalışanlarınıza destek olmayı hedefliyoruz.

Katılımcı Görüşleri

Devamının yapılmasını ve yaygınlaştırılmasını şiddetle tavsiye ederim. Eğitimin yaşanmış örnekler ile desteklenmesi çok verimli oldu. Katılımcıların da kendini ifade etmesi için yeterli ortam ve süre vardı. Çok interaktif bir eğitim oldu.

Kendini ve duygularını yönetebilmeyi öğrendiğin, bununla beraber çocuğuna davranışlarını yönetebilmeyi öğrenebileceğin etkili bir eğitim.

Kendimle yüzleştiğim, birçok konuda yalnız olmadığımı anladığım, özellikle sıkıntı yaşadığım birkaç konuda aslında başka türlü yaklaşırsam çözüme ulaşabileceğime inandım ve umutlandım

Egitimin içerik ve konu olarak oldukça faydalı ve ilgi çekici olduğunu düşünüyorum. İs hayatının içinde kendimize ve çocuğumuza katkı sağlayacak bir eğitim almış olmaktan son derece mutluyum. Anlatılan metotlar ve uygulamalar, paylaşılan teknik son derece faydalı ve sonuç odaklıydı. Ayrıca oldukça sistematik ve gerçek hayatta uygulanabilir teknikler aktarıldı.

Bize Ulaşın